Досягнення учнів у районних конкурсах
2014-2015 н. р.:
· у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка 3 місце зайняли Музика Таня та Чайковська Оксана (вчитель Л. О. Федорчак)
· у конкурсі з української мови ім. П. Яцика Смертюк Сніжана (вчитель В. В. Шевчук), Музика Таня (вчитель Л. О. Федорчак) зайняли 3 місце, Плескун Христина (вчитель Федорчак Л. О.) - 2 місце, Лупу Юрій (вчитель Ярославська Л. І.) - 3 місце.
Результати участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
2014-2015 н. р.:
- Чайковська Оксана - 3 місце з української мови та літератури (вчитель Федорчак Л. О.)
- Цпін Інна - 2 місце з математики (вчитель Семанюк О. В.)
- Остапишин Юлія - 3 місце з математики (вчитель Деркач М. М.)
- Остапишин Юлія - 3 місце з фізики (вчитель Корній З. Г.)
- Цпін Інна - 3 місце 3 біології (вчитель Домська Г. П.)
- Михальський Вадим - 3 місце з історії (вчитель Мариняк В. В.)
- Цпін Інна - 3 місце з географії (вчитель Сулим Н. І.)
Здобутки школи у 2013-2014 н. р.:
· краєзнавчо-народознавча експедиця «Моя Батьківщина – Україна» напрям «З попелу забуття» – 3 місце (керівники Г. В. Федорчак та Н. М. Шум’як);
· турисько-краєзнавча експедиція «Мій рідний край» – 3 місце (керівник М.В.Канак);
· Опис-нарис «Історія міст і сіл України» – 3 місце (керівники В. В. Мариняк, Л.Я.Питулина);
· Розробка-опис туристсько-краєзнавчих маршрутів – 2 місце (керівники В.В.Мариняк, Л.Я.Питулина);
· Еколого-краєзнавчий проект «Твій рідний край» – 3 місце (керівник М.В.Канак);
· Правовиховна робота – 2 місце.
Результати участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
2013-2014 н. р.:
· Гаврилюк Уляна 2 місце з образотворчого мистецтва (вчитель Л. Я. Питулина);
· Целип Ігор 2 місце з фізики (вчитель З. Г. Корній);
· Остапишин Юлія 3 місце з фізики (вчитель З. Г. Корній);
· Целип Ігор 3 місце з правознавства (вчитель В. В. Мариняк);
· Целип Ігор 3 місце з біології (вчитель Г. П. Домська);
· Музика Тетяна 3 місце з української мови та літератури (вчитель Л. О. Федорчак);
· Михальський Вадим 3 місце з історії (вчитель В. В. Мариняк).
Досягнення учнів у районних конкурсах
2013-2014 н. р.:
· у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка 3 місце зайняли Цпін Інна та Чайковська Оксана (вчитель Л. О. Федорчак)
· у конкурсі з української мови ім. П. Яцика Смертюк Сніжана (вчитель В. В. Шевчук) та Цпін Інна (вчитель Л. О. Федорчак) зайняли 3 місце.
Коментарi